Zaten birkaç kez daha çok top, hakim oyun ve kendilerini muhalefet kutusunun içinde gördüler.

Tecservinet

Zaten birkaç kez daha çok top, hakim oyun ve kendilerini muhalefet kutusunun içinde gördüler.

Zaten birkaç kez daha çok top, hakim oyun ve kendilerini muhalefet kutusunun içinde gördüler.

Salah daha sonra 17. dakikasını yedi dakika kala, Erik Pieters’ın önünde uzun bir top attı ve soğuk bir şekilde bitirdi.

21:57 Kırmızılar beşinciye kadar

Sonunda Liverpool için büyük bir galibiyet. Mo Salah’ı tanıtma yeteneği, ikisini kenara atarak ve savunmasız göründüklerinde Kızılları kurtarırken etkili oldu.

Stoke’un eşitleme şansı vardı ve onları almadı. Liverpool savunmada şüpheli görünüyordu, ancak sonunda kaçacak ateş gücüne sahipti.

Beşinci sırayı geri kazandılar ve Tottenham Burnley kazanarak yedinci sıraya düştü.

21:50 TAM ZAMANLI: Stoke 0-3 Liverpool 21:49 Diouf bakıcıyı özlüyor

90 + 1: Simon Mignolet, Shaqiri’nin atışını durdurmak için alçaldı, Diouf ribaunttan üst direğe ateş etti. Crouch’tan sıçradı, Diouf’a tekrar düştü ve onu alevlendirdi.

Ofsayt bayrağı yükseliyor ve bunun hangi noktada sayılmayacağından emin değilim, ama bu komedi altınıydı.

21:47 ÜÇ DAKİKA ZAMAN EKLENDİ

Yayı havaya uçurabilir, ref. Bitti.

21:46 SUB: Mane KAPALI, Henderson AÇIK

Simon Mignolet oraya gidiyor ve burada son birkaç dakika için kol bandını Liverpool kaptanına veriyor.

21:42 SUB: Fletcher KAPALI, Adam AÇIK

Liverpool bununla kaçıyor. Stoke’un yapacak ne kaldığından emin değilim. Kendilerini şanssız sayabilirler, Joe Allen 0-1’de iki büyük şansı kaçırdı ve Liverpool onlara ödeme yaptı.

21:40 HEDEF! Stoke 0-3 Liverpool (Salah)

Sıradan indi ve bir destek attı! Erik Pieters’ın topu kontrol altına almasına izin vermiyor, top başının üzerinden zıplıyor, topun üzerinden geçiyor, yarışıyor ve Lee Grant’in yanından sakin bir şekilde geçiyor.

21:37 Salah için Tatlı 16

81 dakika: Sanırım bu ikinci yarıda Liverpool bunu tehdit etti. Birkaç kez kırdılar ama son top veya karar verme pek doğru olmadı. Mane’den gelenler harikaydı ve hatta Salah’tan daha iyiydi.

21:34 HEDEF! Stoke 0-2 Liverpool (Salah)

Ne vuruştu oğlum! Mane zekice bir topu alıp yan çizgiye kadar takip ediyor ve ardından arka direkte voleybolda eve kesinlikle saldıran Mohamed Salah’ı seçiyor. Ne bir bitiş!

21:33 ALT: Choupo-Moting KAPALI, Jese AÇIK 21:31 SARI KART – Yele

Bunu bu gece beşinci Liverpool sarı kartı yapıyorum.

21:29 PARLAMA NOKTASI 21:26 Allen ateş ediyor

70 dakika: Stoke için büyük şans! Devrilme ile çömel ve Joe Allen boşluğa koşuyor ama 10 yarda uzaktan onu patlatıyor. O ikinci top, Liverpool onlara yakın değil.

21:24 SUBS: Oxlade-Chamberlain, Solanke OFF; Milner, Salah 21:23 AÇIK SARI KARTLAR: Martins Indi ve Oxlade-Chamerbalin

Alex Oxlade-Chamberlain ile boğuşan Bruno Martins Indi için sarı kart. Faul karşısında hayal kırıklığı içinde Stoke adamını uzaklaştırır. Onun için de sarı.

21:22 Stoke hava oyununa devam ediyor

65 dakika: Shaqiri bu kez bitti ve Mignolet yumruk atıyor. Diouf, Emre Can’ın bloke ettiği serbest topa kaleye vurdu. El topu için bağırıyor, ancak buradaki tekrarda görmüyorum.

21:20 SARI KART – Wijnaldum

Stoke, Liverpool kutusunun hemen kenarında bir serbest vuruş kazandı ancak Mignolet, Fletcher’ın çaprazını yumrukladı. Oyun planı ev sahipleri için bellidir.

Wijnaldum onlara başka bir fırsat daha veriyor, bu sefer imza çizgisinde.

21:13 SARI KART: Emre Can

56 dakika: Liverpool orta saha oyuncusu orta sahada topa daldı ve ardından Xherdan Shaqiri’yi düşürdü. Rezervasyon.

21:10 Uçtan uca

53 dakika: Liverpool, bu ikinci yarıda birkaç erken sayıcıya sahipti ve Stoke, moladan sonra biraz daha hücum niyetini gösterdi. Henüz saymayı başaramadılar, ancak daha çok bir ileri geri yarışmaya dönüşüyor.

21:06 Allen yaklaşıyor

48 dakika: Aradan sonraki ilk dokunuşunda Simon Mignolet için Boos. Stoke taraftarları hem Liverpool kalecisinden hem de hakemden kesinlikle memnun değil.

Joe Allen eşitlemeye yaklaştı! Gomez kafa vuruşunu kazanır, Allen kutuda ona doğru koşar ama çabasını genişletir.bahse gel Bir kez daha, ikinci topa tepki vermiyor!

21:02 Geri dönüyor! 20:56 Yarının hikayesi 20:53 bet365 Stadyumundan görünüm

LAURIE WHITWELL: Martin Atkinson, Simon Mignolet’e sadece sarı kart gösterdikten sonra, «Stoke için oynuyor, kırmızı aldı» dedi. Öfkeleri bu olay üzerine tamamen anlaşılabilir. 

20:52 İlk Yarı Görünümü

Stoke bir yumruk atıp onu biraz hurdaya çevirene kadar Liverpool o yarının zirvesindeydi. Sunucular, son kişi olarak Mame Diouf’un düşürülmesinden sonra Simon Mignolet’in gönderilmesini görmedikleri için kendilerini mağdur hissedecekler. Liverpool, Mane’nin hesabını ikiye katlamak için büyük bir şansı reddetmesinin ardından ikiye katlanabileceğini hissedecek.

Bu şans en azından Liverpool için Stoke’un arkasına geçme fırsatlarının olduğunu gösteriyor. Ancak ev sahipleri bunu bir hurda yapmaya devam ederlerse, Liverpool’un bir noktada büyük bir veya iki şans teklif edeceğini biliyor.

20:48 Altın şans 20:47 YARIM SÜRE: Stoke 0-1 Liverpool 20:46 BİR DAKİKA EKLEME SÜRESİ 20:44 Mane direğe vuruyor

44 dk: Ne özledim! Sadio Mane, kaleciyle bire bir önden geçiyor, ancak gol açıkken şutunu itip direğe vuruyor. Şimdi kolayca ikiye düşebilen Stoke için serbest bırakma.

20:42 Mignolet şanslı bir adam

42 dakika: Simon Mignolet, bölgenin kenarındaki Mame Diouf’u indirir, o son adamdır ancak kırmızıdan kurtulur. Hakem Martin Atkinson’dan sadece bir sarı.

Stoke bir kez daha öfkeleniyor. Shaqiri serbest vuruşunu duvara karşı ve bir köşe için arkadan ateşler.

Arka direğe bir kafa ile Diouf, arkasından saptı. Sonunda Liverpool hatlarını temizler. Ama vay canına, Stoke şimdi direkt gitti, Liverpool gerçekten bunu hissediyor.

20:38 Liverpool savunması

38 dakika: Stoke biriktirme baskısı devam ediyor, Matip’ten gerçekten zayıf bir boşluk, topun alandaki bir ev oyuncusuna düştüğünü görüyor, ancak şutunu alamıyor. Liverpool sonunda hatlarını temizliyor, ancak savunma gergin ve orta saha şu anda isimsiz.

20:36 Ateş yok, parti yok 20:35 Liverpool hakimiyetini kaybediyor

35 dakika: Stoke şu anda çok daha fazla top görüyor ama Liverpool onları kol mesafesinde tutuyor. Ziyaretçilerin, ilk yarıya kadar olan birikimde biraz sakinleşmeye çalışması gerekiyor. Bu 5-10 dakikalık mesafenin kontrolü onlardaydı.

Orta saha artık işini etkili bir şekilde yapmıyor.

20:32 Stoke ön ayak

32 dakika: Stoke nihayet bu gece kesin olarak yaptıkları şeyi yapıyor ve topu ceza sahasına Crouch hedef adama doğru pompalıyor. Mignolet bir tanesini net bir şekilde yumruklamak için gerçekten çok başarılı. Onları biraz buhar alıp öne çıkmaları nasıl yarım saat sürdü?

20:27 Grant, Oxlade-Chamberlain’den kurtardı

27 dakika: Lee Grant, Oxlade-Chamberlain’den tasarruf etmek için aşağı iner, emin olmak için ikinci denemede alır.

20:23 The Mane shot 20:22 Liverpool için hak edilen kurşun

22 dakika: Liverpool için hak edilen bir ipucu. Zaten birkaç kez daha çok top, hakim oyun ve kendilerini muhalefet kutusunun içinde gördüler. Bu sefer final topu sadece bir kez Gomez’den değil, aynı zamanda ilk Premier Lig başlangıcında Solanke’den de oradaydı.

20:17 HEDEF! Stoke 0-1 Liverpool (Yeleli)

Stoke tarafından zorlanır, topun saha çizgisine gittiğini düşünürler. Joe Gomez tekrar geçtiği için sıkı bir sorun ama hepsinin geçtiğini sanmıyorum. Topu, Sadio Mane’yi besleyen Dominic Solanke’yi bulur. Senegalli oyuncu işaretçisini kaybeder ve topu Lee Grant’in üzerine zekice vurur.

20:13 Mane ofsayt

13 dakika: Sadio Mane, ofsayt tuzağı kurmaya çalışıyor ama Gini Wijnaldum’un topunu tepeden tuttuğu anda çok erken gitti. Çok sıkı.

20:11 Aksiyon çekimleri

10 dakika içinde ve hala bunun gerçekten yerleşmesini bekliyoruz. Liverpool şimdiye kadar çok şey görüyor.

20:06 Stoke’da sessiz

6 dakika: Burada sessiz bir başlangıç, şimdiye kadar rapor edilecek gol ağzı eylemi açısından hiçbir şey yok.

20:03 Liverpool 4-4-2

Liverpool 4-4-2’de sıraya giriyor, burada Mane geniş sağda ve Oxlade-Chamberlain solda görünüyor. Firmino, merkezde Solanke’nin arkasında faaliyet gösteriyor.

20:01 Ve bitti!

Stoke bizi harekete geçirsin.

19:58 Ve takımlar çıktı

Başlama vuruşu şimdi bet365 Stadyumu’nda yapılacak. Mark Hughes olumlu bir şekilde geri döndü ve zıt numarası Jurgen Klopp’u kucakladı.

19:56 Beş dakika içinde başlama vuruşu 19:47 Ev sahipleri ısınıyor 19:40 Soğuk mu çocuklar? 19:34 Omen?

4 – Liverpool, Stoke (L1) ile oynanan tüm müsabakalarda son beş deplasman maçından dördünü kazandı, son üç maçın her biri dahil. Edge. pic.twitter.com/LJv8fdZKDK

– OptaJoe (@OptaJoe) 29 Kasım 2017 19:32 Klopp sahneyi araştırıyor 19:30 Kaptan Mignolet

Kaptan olarak kaydedilsin mi? Birini oynadı, birini kazandı.

Simon Mignolet bu gece bizim kaptanımız. 🔴 pic.twitter.com/yeSdJvPaiB

– Liverpool FC (@LFC) 29 Kasım 2017 19:12 Soyunma odasında 19:09 Lallana ve Klavan Liverpool için kayıp

Küçük bir kas gerginliği nedeniyle Adam Lallana’nın yokluğu tamamen ihtiyati tedbirdir, Ragnar Klavan hastalık nedeniyle ıskalamaktadır. pic.twitter.com/SlWbgtc8QX

– Liverpool FC (@LFC) 29 Kasım 2017 19:08 Crouch ev sahipleri için başlıyor

Stoke’ye gelince, Cumartesi günü Crystal Palace’da son nefesi yenilgiye uğrayan taraftaki iki değişiklik.

Bruno Martins Indi ve Peter Crouch geliyor. Mark Hughes, Liverpool’a karşı fiziksel olarak oynamayı seviyor, bu nedenle 6ft 7 inçlik forvetin eski kulübüne karşı başlaması şaşırtıcı değil.

19:06 Liverpool rotasyonu

Jurgen Klopp, seçeneklerini bir kez daha dengede tutarken bu gece yaptığı altı değişiklik. Mohamed Salah ve Philippe Coutinho kendilerini yedek kulübesinde bulur.

Sadio Mane ve Roberto Firmino ilk 11’e dönerken, Alex Oxlade-Chamberlain, Emre Can ve Gini Wijanldum ile birlikte orta sahada sıraya giriyor. En azından görünüşe göre, öyle görünüyor.

Zavallı Andy Robertson’a hâlâ yer yok ve zavallı Alberto Moreno için hâlâ dinlenecek yer yok.

19:00 Stoke XI

📝 İşte @ LFC ile bu akşamki @premierleague maçına XI başlayacak #SCFC’niz. Bruno Martins Indi ve Peter Crouch, yedek kulübesine düşen Kevin Wimmer ve Ramadan için geldiklerinde iki değişiklik. 🔴⚪️ pic.twitter.com/mg0mxTcVQE

– Stoke City FC (@stokecity) 29 Kasım 2017 19:00 Liverpool XI

The Reds in Stoke … pic.twitter.com/SYS37llJ5m

– Liverpool FC (@LFC) 29 Kasım 2017 18:57 Liverpool kasabada 18:51 Dişlerinizi sıkmak için daha fazla istatistik!

Mark Hughes, Liverpool’la yaptığı son 16 Premier Lig karşılaşmasının 11’ini (W2 D3) kaybetti ve Chelsea’ye (16) Reds’e (13) kıyasla yalnızca daha fazla kez kaybetti.

Xherdan Shaqiri, Stoke City için yaptığı son altı Premier Lig maçında altı gol attı (iki gol, dört asist).

Cumartesi günü Crystal Palace ile yaptıkları 2-2 berabere sırasında Xherdan Shaqiri, Premier Lig’deki 10. golünü ve ceza sahası dışından yedinci golünü (% 70) attı – sadece beş oyuncu, müsabakada dışarıdan gollerinin daha yüksek bir yüzdesini attı alan (en az 10 gol).

Daniel Sturridge, Liverpool formasıyla Stoke karşısında oynadığı beş Premier Lig maçında dört sayı attı ve bir asist yaptı.

Philippe Coutinho, Stoke’ye karşı oynadığı son iki Premier Lig maçının her birinde gol attı, daha önce bir kez (QPR’ye karşı) tek bir takıma karşı arka arkaya üç maçta gol attı.

Mohamed Salah, Cumartesi günü Chelsea ile 1-1 berabere kaldığı 13. maçında Liverpool adına 10. lig golünü attı – hiçbir oyuncu kulüpteki ilk 13 Premier Lig uygulamasında (Daniel Sturridge ile aynı seviyede) daha fazla gol atamadı.

Opta tarafından sağlanır.

18:40 Dişlerinizi sıkıştıracak istatistikler

Stoke, Premier Lig’de Liverpool’a karşı son sekiz maçından yedisini kaybetti ve bu serideki tek galibiyetleri 2014-15 sezonunun son gününde, Potters Bet365 Stadyumu’nda 6-1 kazandı.

Liverpool, Stoke’ye karşı son üç maçın her biri de dahil olmak üzere tüm müsabakalarda son beş deplasman maçından dördünü kazandı.

Stoke City’nin bu sezonki 13 sayılık skoru, 2013-14 (13) ile aynı seviyede olan Premier Lig sezonunun 13 maçından sonra ortak en düşük değeridir, ancak bu, PL kampanyasının bu aşamasında yedikleri en yüksek gol çetelesi. (26). Liverpool’un bu sezon 23 sayılık skoru, 2016-17 sezonundaki 13 maçtan sonra elde ettiğinden yedi puan daha düşük (30).

Liverpool’un son dokuz Premier Lig galibiyetinin tümü, o gün ligin alt yarısında başlayan takımlara karşı oldu – bu sezonun ilk 13 maçında, o gün son yarıda başlayan yedi takımla (W6 D1 L0) ve altı takımla karşılaştılar. üst yarıda (W0 D4 L2).

Opta tarafından sağlanır.

18:31 Liverpool’un berbat uzak koşusu

Şimdiye kadar Liverpool için garip bir eski sezon oldu. Ev kayıtları, Anfield’den daha az uzakta, sağlamdı.

Bu sezon deplasmanda oynadıkları altı maçta, dokuz tanesi Manchester City ve Tottenham’ın eline geçen 16 takımdan oluşan bir galibiyete imza attılar.

En son uluslararası aradan önce West Ham’da 4-1 galibiyet kaybettiler, bu Jurgen Klopp’un evden uzakta oynamanın yeni bir yolunu bulduğunu gösterdi mi?

Bu gece bize bir ipucu verecek.

 

18:26 bet365 Stadyumu hazır 18:21 P4 W1 D1 L2 F4 A13

Stoke, bu sezon en iyi takımlara karşı tutarsızdı. Ağustos’ta evlerinde Arsenal’i yendiler, Eylül’de Manchester United’ı düzenlediler ancak Chelsea 4-0 tarafından kendi taraftarlarının önünde ezildi.

Manchester City, Etihad’da 7-2’lik bir galibiyete doğru ilerledi ve sonuç Mark Hughes’un adamlarını gerçekten sert vurdu.

Liverpool, bu gece zaaflarından yararlanmayı uman en son büyük takım olacak.

18:07 Üzgünüm Stoke

Watford’da 1-0’lık bir şok yaşadıklarında Ekim ayının sonundan bu yana galibiyet alamadılar. Neredeyse iki aydır bet365 Stadyumu’nda galibiyetin tadına bakmadıkları içlerinde durum daha da kötü.

Bu 30 Eylül’de Southampton’dan geldi. Mark Huhges için şimdiye kadar üzücü bir sezon oldu ve kendilerini masada 15. sırada ve gol için mücadele ederken buldular. Daha da kötüsü, yalnızca Everton bu kampanyaya şu ana kadar 26’sından fazlasını kabul etti.

18:02 iyi akşamlar

Merhaba ve Stoke’de soğuk, rüzgarlı ve neredeyse yağışlı bir Çarşamba gecesine hoş geldiniz. Liverpool şehirde ve başlama vuruşu iki saat uzaklıkta.

{«» id «»: «» 5129175 «channel» «:» «/ sport» pageUrl «»: «» http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-5129175/Stoke-vs- Liverpool-LIVE-Premier-League-bet365-Stadium.html «status» «:» «bitti» greenBox «»: {«» body «»: «» «»}, «» değiştirildiSipariş «»: 2} 0 0

  • Divock Origi, Wolfsburg’da Belçikalı olarak ‘mutlu’ olduğu konusunda ısrar ediyor … Stoke City vs Liverpool: Takım haberleri, başlama vuruşu, muhtemelen … Liverpool menajeri Jurgen Klopp, oyuncunun iddialarını reddediyor … Philippe Coutinho, hayalini beş-a- seçiyor yıldızlardan yan ekip …

  416 paylaşım

  Geçici teknik direktör Gareth Southgate’in oyuncularının hücum özgürlüğünden duyduğu haz, İngiltere’nin eski düşman İskoçya’ya karşı nihai olarak kapsamlı galibiyetini raydan çıkarmakla tehdit eden özensiz anlar tarafından biraz hafifletildi.

  Çalkantılı bir yılın sondan bir önceki maçı, Üç Aslan’ın Cuma günkü Dünya Kupası elemelerinde komşularını 3-0 mağlup ettiği Wembley’de taraftarların yüzlerine bir gülümseme getirdi.

  İngiltere, Daniel Sturridge’in açılışından sonra zaman zaman şanslarını sürdü, ancak Raheem Sterling’in Adam Lallana ve Gary Cahill’in başlıklarından sonra açıklanamaz bir şekilde kaçırılmaması, Gordon Strachan’ın tarafı için daha kötü olabilirdi.

  Gareth Southgate, İngiltere’yi Wembley Stadyumu’nda İskoçya karşısında rahat bir 3-0 galibiyete götürdü

  Southgate, İngiltere menajeri olarak yaptığı üç maçta iki galibiyet elde etti.